Адвокатами бюро в Полтаві здійснюється успішний захист інтересів клієнтів у спорах з банками. В більшості випадків ми здійснюємо допомогу на судовій стадії вирішення спору, але також трапляються випадки, коли за допомогою нашої допомоги вдається врегулювати спір між нашим клієнтом з банком за допомогою позасудових процедур.

Якщо мова йде про кредитні спори, то завдячуючи роботі адвокатів в Полтаві і Полтавській області нам вдається істотно зменшити заявлену банком суму до стягнення. Кожна судова справа, кожен спір, кредитний договір є унікальним, але серед основних способів можна виділити наступні методи, які дозволяють ефективно захищати інтереси клієнтів в банківських спорах:

  1. Оскарження кредитних договорів чи їх умов (банки часто грішать тим, що включають незаконні, несправедливі щодо їх клієнтів умови, що й може бути підставою для їх оскарження);
  2. Застосування строків позовної давності;
  3. Аргументовані заперечення на розрахунок суми заборгованості, зустрічний розрахунок суми заборгованості (свідоме чи несвідоме подання банком невірного розрахунку в суд зустрічається досить часто).

Своєчасне звернення до професійного адвоката при виникненні спору з банком (бажано одразу ж після отримання з суду копії позовної заяви з доданими документами, якщо мова йде про судовий спір) є однією з умов для ефективного захисту ваших інтересів.

Банківські спори у Полтаві