Ми не можемо допомогти нашим клієнтам уникнути виникнення сімейного спору, проте, якщо вже так трапилось, то в більшості випадків вам потрібна буде допомога адвокатів в Полтаві.

Сімейне законодавство, на перший погляд, є не найскладнішною галуззю права. Насправді, вона настільки багатогранна і має велику кількість нюансів, про які вам зможе розповісти будь-який професійний адвокат. Як-то кажуть, вся суть криється в деталях, особливо, коли мова йде про поділ майна.

Знання законодавства, судової правозастосовчої практики та досвід, отриманий в ході багаторічної роботи, дозволяє ефективно захищати інтереси наших клієнтів в сімейних спорах.

Серед основних категорій сімейних спорів можна виділити наступні:

  1. Поділ майна;
  2. Стягнення аліментів (визначення розміру аліментів, збільшення/зменшення розміру аліментів);
  3. Визначення/оскарження батьківства;
  4. Визначення місця проживання малолітньої дитини;
  5. Надання дозволу на виїзд з України громадянина, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків (наприклад, коли батько дитини не надає нотаріально засвідченої згоди на виїзд).

Формування переконливої безальтернативної доказової бази, знання законодавства та наявність величезного практичного досвіду дозволяє адвокатам бюро в Полтаві здійснювати захист інтересів наших клієнтів в сімейних спорах.


Юридичні консультації у Полтаві